Kto som

vyhnite sa nelegálnym spôsobom úspory elektrinyAhojte! Volám sa Jozef Hrnčiar. Mám 65 rokov. Žijem v Banskej Bystrici a som elektrikár na dôchodku. Celé roky som bol ticho a pracoval. Celý ten čas som pozeral, ako dodávatelia elektrickej energie bohatnú na úkor bežných ľudí. Videl som ľudí, ktorí používajú všetky možné triky, aby znížili účet za elektrinu a aspoň nejako uľahčili svoj a život svojej rodiny.

Ľudia mali na mňa otázku – Ako znížiť účet za elektrinu? Nevedel som, aká je správna odpoveď. Radil som im, aby používali rovnaké triky. Nebolo to spravodlivé. Vedel som, že tieto triky nie sú legálne, ale v tom momente to bolo jediné riešenie.

Onedlho som sa aj ja stal jedným z nich. Používal som tie rovnaké špinavé triky. Nízky dôchodok ma prinútil pracovať popri dôchodku, aby som mal dostatok peňazí na zaplatenie vysokých účtov za elektrinu.

Po mnohých rokoch práce a početných trikoch, ktoré som vyskúšal, konečne viem, aká je správna odpoveď na tú otázku a som ochotný podeliť sa s vami. Práve toto je cieľom tohto blogu. Ľudia by mali vedieť. Účty môžu byť drasticky nižšie. Ja som ich znížil a teraz vy môžete urobiť to isté úplne legálne.